قوانین و مقررات

مشتری یا کاربر به کسی گفته می‌شود که از بخش “حساب کاربری من” و از قسمت “عضویت” ثبت نام نموده و با اطلاعات کاربری خود به ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ اقدام نماید و همچنین شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این بخش است.
1- کلیه کالا ها بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه منافاتی با قوانین جاری کشور نداشته.
2- كاربران فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ متعهد می شوند که هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربران قابل پیگيری و تحويل نخواهد بود.
3- کلیه سفارشات در فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ بوسیله پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می‌شوند. از این رو بستگی به فاصله مکانی، تحویل بسته‌ها بین 2 روز تا 5 روز کاری طول خواهد کشید.
4- پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه در فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ، شما هیچ هزینه اضافه تری را متحمل نخواهید شد.
5- فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ متعهد می‌شود قیمت نهایی فاکتور معتبر بوده و در صورت عدم درخواست محصول دیگر، هیچ مبلغی بر آن اضافه نخواهد شد.
6-توجه داشته باشید که 10009800 و 500057021730 تنها شماره‌ هایی هستند که فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ از طریق آنها برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان این فروشگاه ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام “فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ” است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@infotop.ir اطلاع دهید. بنابراین شماره ‌‌فوق ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه اینفوتاپ را به اطلاع کاربران می‌رساند و همچنین امکان دریافت پیام‌های شما عزیزان فقط از طریق شماره سامانه 500057021730 امکان پذیر است.
7- آن دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی اینفوتاپ که دارای لایسنس میباشد, پس از واریز وجه تنها به کاربرانی نمایش داده میشود که قبل از تائید خرید در سایت ثبت نام بعمل آورده باشند، لایسنس تحت هیچ عنوان به کاربران میهمان نمایش داده نمیشود.